Home

O nas

Nasza historia

Dlaczego to robimy?

Wszystko wynika z naszej pasji

Restauracja włoska - Pizzeria SOPOT - Napoli Mia

Nazywam się Patrizio Bonardi.

Urodziłem się i wychowałem w Neapolu. Jak każdy rodowity neapolitańczyk wychowałem się niemal codziennie zajadając najlepszą pizzę na świecie. Postanowiłem sam zostać Master Pizzaiolo – czyli certyfikowanym szefem kuchni neapolitańskiej, specjalizującym się w pizzy. Szkoliłem się pod okiem najlepszych mistrzów pizzaiolo w Neapolu.
Dzisiaj sam jest instruktorem i uczę młodych szefów kuchni, wtajemniczając ich w technikę i procedurę przygotowania prawdziwej neapolitańskiej pizzy.

Od 16 lat mieszkam w Polsce i z radością dziele się z Państwem najlepszymi smakami mojej ojczyzny. To moja pasja.

Restaurację Napoli Mia (Mój Neapol) pozwala mi spełniać marzenia, a Państwu poznać smak prawdziwej pizzy neapolitańskiej, a także innych przysmaków włoskiej kuchni.
Zapraszam

Buon Appetito

Pizzeria SOPOT

Napoli Mia – Ristorante Italiano e Pizzeria

W naszej restauracji możesz rozkoszować się nie tylko smakiem wyśmienitej pizzy, ale także innymi specjałami przygotowywanymi zgodnie z oryginalną recepturą przez włoskich kucharzy.
Zapraszamy na pyszne dania z makaronu, słynne włoskie pasty, a także dania mięsne, znakomite carpacio z wołowiny czy ośmiornicy, czy wreszcie włoskie wędliny i sery podane na desce w akompaniamencie wina.

Napoli Mia – Restauracja włoska i Pizzeria

Zarezerwuj stolik:

tel. 570 117 511